o nas

XXI wiek to epoka telefonii komórkowej. Właśnie wtedy, na początku stulecia, zarząd 4cv zauważył swoją szansę i wkroczył na rynek jako firma świadcząca usługi sprzedaży oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego smartfonów oraz ich akcesoriów.

Od kilkunastu lat 4cv zapewnia usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa i wsparcia współpracując z czołowymi firmami w segmencie GSM, głównie z marką Samsung, Huawei, Nokia, Sony, LG, Microsoft i HTC.

Poza wyżej wymienionymi firmami 4cv, będąc  wyłącznym dystrybutorem i importerem w Polsce sprzętu elektronicznego firmy Kawasaki, proponuje swoim klientom pojazdy elektryczne, deskorolki, rowery, hulajnogi, surfboardy tej renomowanej marki. Dopełnieniem tej oferty są akcesoria takie jak kaski czy ochraniacze również omarkowane przez japońskiego producenta.

Firma 4cv to także lider polskiego rynku nawigacji i wideorejestratorów. Oprócz sprzedaży sprzętu znanych firm, w 2014 roku wprowadziliśmy dwie własne marki: SmartGPS i Rider.

Firma 4cv to doświadczenie, umiejętność szybkiego reagowania a także lider na polskim rynku elektroniki użytkowej. Dzięki temu marka zdobyła zaufanie wielu klientów, także tych dokonujących zakupów wirtualnie na stronach 4cv.sklep.pl. bmobile.pl, nokiasklep.pl i htconline.pl, jak i w sklepach w Warszawie. Doceniana za jakość i rzetelność, 4cv jest również centrum serwisowym marki Samsung.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz budowanej przez lata wiarygodności, firma 4cv skutecznie wspiera zagraniczne marki w wejściu na polski rynek.

filozofia

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Od lat działamy na rodzimym rynku, znamy jego specyfikę i potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do zmieniających się potrzeb.

Dbamy o to aby świadczyć najwyższej jakości usługi a w ofercie posiadać najlepszej jakości produkty. Dowodem na to są znane i renomowane marki SmartGPS i  Rider, aboloutni liderzy rynku w swojej klasie,  czy Kawasaki –  renomowana marka produktów premium.

Firma 4cv to:

  • DOŚWIADCZENIE – nasze doświadczenie potwierdzone jest nie tylko przez wieloletnią obecność na polskim rynku, ale także przez współpracę ze znanymi producentami sprzętu elektronicznego i największymi partnerami biznesowymi w branży
  • LIDER NA RYNKU WIDEOREJESTRATORÓW I NAWIGACJI – polski kapitał i znajomość realiów lokalnego biznesu pozwoliły zbudować przewagę konkurencyjną
  • UMIEJĘTNOŚĆ SZYBKIEGO REAGOWANIA – produkty i usługi oferowane klientom biznesowym zawsze są dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań, w możliwie najkrótszym czasie dzięki prostej i decyzyjnej strukturze organizacji

historia

2000 rok – rozpoczęcie działań 4cv na rynku GSM w Polsce

 

luty 2001 –  pierwszy punkt sprzedaży i serwisu sklepu Nokia

 

2003 – 2008 –  autoryzowane punkty wiodących marek GSM, Samsung, Motorola, Sony Ericsson, Sagem, Siemens

 

2008 rok –  firma 4cv operatorem sklepów internetowych Nokia, Microsoft i HTC: nokiaskleponline.pl

 

2011 -2014 – rozwój działu biznesowego (B2B)

 

2014 rok – wprowadzenie na rynek własnych marek: SmartGPS i Rider

 

2015 rok – firma 4cv liderem polskiej nawigacji z 25% udziałem rynku w tym segmencie, podpisanie

umowy serwisowej z Samsungiem

 

marzec 2016 – otwarcie Centrum Serwisowego Samsung przy ulicy Postępu w Warszawie

 

grudzień 2016 – firma 4cv wyłącznym dystrybutorem pojazdów elektrycznych Kawasaki w Polsce, wprowadzenie na rynek polski deskorolek Kawasaki

 

kwiecień 2017 –  wprowadzenie na rynek polski surfboadrów Kawasaki

 

wrzesień 2017 – wprowadzenie przez firmę 4cv rowerów i hulajnóg elektrycznych Kawasaki na rynek polski.

 

styczeń 2017 –  nowa strona internetowa

kontakt dla mediów

Biuro prasowe:

tel. 22 266-81-78

 

karolina@rocketscience.com.pl

 

Biuro prasowe: 4cv.media.pl