MARKI

Opierając się na swoim doświadczeniu oraz obserwacji zmieniającego się rynku, firma 4cv postanowiła wprowadzić dwie marki sprzętu elektronicznego SmartGPS i Rider. W niedługim czasie marki te stały się liderami w kategorii nawigacji i wideorejestratorów samochodowych i ciężarowych. Obecnie dostępne są we wszystkich sieciach specjalistycznych w Polsce – Media Markt, Saturn, Media Expert, RTVEuroAGD, NeoNet, X-kom itd.

Marki Własne

Globalni producenci

Lata doświadczeń, poznawania specyfiki rynku elektronicznego oraz oczekiwań klientów zaowocowały współpracą firmy 4cv ze znanymi markami: Samsung, Nokia, LG, Sony, HUAWEI, Microsoft i HTC. 4cv jest również jedynym dystrybutorem i importerem elektroniki użytkowej japońskiej marki Kawasaki w Polsce, proponując klientom profesjonalne, elektryczne deskorolki surfboardy, rowery i hulajnogi. Poza swoimi markami firma 4cv posiada w swojej ofercie również nawigację do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli uznanego niemieckiego producenta – firmy Becker, jako jej wyłączny dystrybutor na terenie Polski.

 

Wszystkie produkty dostępne są w należących do firmy 4cv sklepach internetowych: 4cv.sklep.pl, bmobile.pl i nokiaskleponline.pl

Loading