Zamów już dziś i skorzystaj z wyjątkowej oferty!

Zamów smartwatch z serii
Galaxy Watch4 z funkcją płatności
i odbierz zwrot do 400 zł*

 • Krok 1

  Kup smartwatch z serii Galaxy
  Watch4 w okresie od 08.11 do
  28.11.2021 r.

 • Krok 2

  Wypełnij poprawnie formularz
  zgłoszeniowy w terminie do
  04.12.2021 r. W formularzu dołącz
  dowód zakupu produktu, zdjęcie
  wyciętego fragmentu pudełka z
  kodem kreskowym i
  zdjęcie pudełka z widocznym miejscem
  po wyciętym kodzie kreskowym.

 • Krok 3

  Po pozytywnej weryfikacji
  zgłoszenia, w ciągu 21 dni
  kalendarzowych, pieniądze
  zostaną przelane na Twoje konto.

KUP TERAZ REGULAMIN FORMULARZ

Promocja trwa od 08.11 do 28.11.2021 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty. Zwrot dla Galaxy Watch4 Classic wynosi 400 zł, a dla Galaxy Watch4 – 350 zł. Szczegóły w regulaminie.

Doświadcz tego, co najlepsze
w Galaxy i Google* na nadgarstku

 • Google Pay

 • Google Maps

 • Sklep Play

 • Youtube Music

*Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service.
**Zegarki (urządzenia) z serii Galaxy Watch4 są zgodne z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB i więcej. Aktywacja urządzenia jest dostępna tylko po połączeniu ze smartfonem obsługującym usługi Google Mobile Services (GMS). Skontaktuj się z producentem swojego urządzenia, aby dowiedzieć się, czy Twój smartfon obsługuje Google Mobile Services (GMS). Kompatybilne smartfony i dostępne funkcje mogą się różnić w zależności od regionu, operatora i urządzenia. Wear OS Powered by Samsung współpracuje z telefonami z najnowszą wersją Android (z wyjątkiem wersji Go i telefonów bez Google Play Store). Obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od platformy i kraju, a kompatybilność może ulec zmianie.

Piękno połączone
z nowoczesnymi rozwiązaniami

Niepowtarzalny design, którego nie sposób pomylić z żadnym innym zegarkiem połączony z jak dotąd najbardziej rozbudowanymi funkcjonalnościami. Seria Galaxy Watch4 oferuje Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji i ich niewiarygodnie prostą obsługę, możliwość płacenia zbliżeniowego Google Pay, zaawansowany monitoring zdrowia oraz aktywności fizycznej i funkcję indywidualnego trenera – wszystko to, na Twoim nadgarstku.

 • Wykonanie
  z materiałów premium

 • Cyfrowe,
  personalizowane tarcze

 • Duży,
  czytelny wyświetlacz

Smartwatch, który
zna się na Tobie

Udoskonaliliśmy funkcje związane z monitoringiem zdrowia i aktywności fizycznej, by pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje ciało. Smartwatch, wyposażony w jeszcze więcej czujników, potrafi analizować skład ciała (BMI), informując o masie tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz ilości wody w organiźmie. Skontroluje, jak szybko bije Twoje serce i czy jego rytm jest regularny*. Dodatkowo przeanalizuje wszystkie 4 fazy snu i wykryje chrapanie. Dzięki temu każdego dnia możesz lepiej troszczyć się o dobre samopoczucie i poprawiać kondycję fizyczną.

* Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie

Galaxy Watch4

Rozmiar

Galaxy Watch4

Rozmiar

Galaxy Watch4 Classic

Rozmiar

Galaxy Watch4 Classic

Rozmiar