Kup Galaxy Watch3 z funkcjami pomiaru ciśnienia i EKG, a otrzymasz 550 zł zwrotu na konto*.

KUP TERAZ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*Promocja trwa od 26.07.2021 do 15.08.2021 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Szczegóły w regulaminie promocji. Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjnego ciśnieniomierza do kalibracji. Obraz symulowany. Szczegóły na stronie producenta i w regulaminie promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Krok 1

Wybierz i kup smartwatch Galaxy Watch3 objęty promocją w dniach 26.07 do 15.08.2021 r.*

Krok 2

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie do 21.08.2021 r. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym i zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.

Krok 3

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni kalendarzowych, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

WYPEŁNIJ FORMULARZ REGULAMIN

*Promocja trwa od 26.07.2021 do 15.08.2021 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Szczegóły w regulaminie promocji. Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjnego ciśnieniomierza do kalibracji. Obraz symulowany. Promocją są objęte wszystkie modele Galaxy Watch3. Szczegóły na stronie producenta i w regulaminie promocji.

Modele objęte promocją

Galaxy Watch3 LTE (41 mm)

Galaxy Watch3
LTE (41 mm)

KUP TERAZ
Galaxy Watch3 Bluetooth (41 mm)

Galaxy Watch3
Bluetooth (41 mm)

KUP TERAZ
Galaxy Watch3 LTE (45 mm)

Galaxy Watch3
LTE (45 mm)

KUP TERAZ
Galaxy Watch3 Bluetooth (45 mm)

Galaxy Watch3
Bluetooth (45 mm)

KUP TERAZ

Mierz z łatwością ciśnienie krwi

Sprawdzaj swoje ciśnienie krwi za pomocą aplikacji Samsung Health Monitor bez konieczności regularnego używania ciśnieniomierza naramiennego.* Przed pierwszym użyciem wystarczy skalibrować zegarek przy użyciu ciśnieniomierza, a następnie inteligentne czujniki w zegarku mierzą ciśnienie krwi za pomocą analizy fali tętna podczas noszenia. Sprawdzaj codziennie, aby śledzić trendy i otrzymywać raporty bezpośrednio na swój telefon.**


*Wymagany smartfon Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym do sparowania, a do funkcji mierzenia ciśnienia – dodatkowo ciśnieniomierz zewnętrzny do pierwszej kalibracji. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem aplikacji Samsung Health Monitor. Historia pomiarów ciśnienia krwi może być przeglądana w aplikacji Samsung Health Monitor na sparowanym smartfonie. **Dla zapewnienia dokładności pomiaru użytkownicy powinni kalibrować swoje urządzenie co najmniej raz na cztery tygodnie. Użytkownicy powinni mierzyć ciśnienie krwi w stanie spoczynku, tak jak przy użyciu tradycyjnego ciśnieniomierza i powstrzymać się od pomiaru podczas wysiłku fizycznego, palenia tytoniu lub spożywania alkoholu. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch Active2 znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. Nazwa klasyfikacyjna(BP) : Sfigmomanometry i sfigmografy. Przeznaczenie(BP): Jest to aplikacja mobilna, która za pomocą czujnika optycznego (PPG) zamontowanego na platformie mobilnej (smartwatch) pośrednio (nieinwazyjnie) mierzy ciśnienie krwi w naczyniach włosowatych w nadgarstku i wyświetla skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi oraz tętno. Ostrzeżenie: Ten produkt jest „Oprogramowaniem zarejestrowanym jako wyrób medyczny”. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z „Instrukcją użytkowania” oraz „Ostrzeżeniami”.

Śledź rytm swojego serca za pomocą EKG

Przyłóż opuszek palca do przycisku „Cofnij” w zegarku na maksymalnie 30 sekund, aby wbudowany czujnik elektrod zmierzył rytm serca.* To szybkie EKG sprawdza, czy nie występuje migotanie przedsionków (AFib), a następnie wyświetla skrócony odczyt. Zobacz wyniki w czasie rzeczywistym na telefonie, a następnie udostępnij raport, aby uzyskać jeszcze więcej informacji.***Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz Galaxy Watch Active2 do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem aplikacji Samsung Health Monitor. Obsługa funkcji zależy od wersji systemu operacyjnego zegarka. Aplikacja może również podać wynik „nierozstrzygający” lub „słaba jakość zapisu” (szczegóły dotyczące aplikacji dostępne w elektronicznej instrukcji używania). Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch Active2 znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. **NAGRANIE EKG LUB APLIKACJA SAMSUNG HEALTH MONITOR NIE SĄ PRZEZNACZONE DO WYKRYWANIA ATAKU SERCA. NIE SĄ PRZEZNACZONE DO ZASTĘPOWANIA TRADYCYJNYCH METOD DIAGNOZOWANIA LUB LECZENIA. Nazwa klasyfikacyjna (EKG): Analizator elektrokardiograficzny. Zamierzone zastosowanie (EKG): Oprogramowanie to generuje, rejestruje, przechowuje i transmituje sygnał elektrokardiogramu (EKG). Czujnik EKG zamontowany na platformie mobilnej mierzy sygnał jednokanałowego EKG (Lead I) i określa, czy występuje migotanie przedsionków czy normalny rytm zatokowy. Ostrzeżenie: Ten produkt jest „Oprogramowaniem zarejestrowanym jako wyrób medyczny”. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z „Instrukcją użytkowania” oraz „Ostrzeżeniami”.